| 알리나 a întrebat:

Mi-a daruit un ursulet de plus ce credeti ca inseamna? Ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Nu cauta semnificatia fiecarui cadou care il primesti, ai Primit un ursulet, normal ca te iubeste! si eu am daruit un ursulet din dragoste. GESTUL CONTEAZA!

6 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Dar daca iti daruieste un pumn in figura, te iubeste?

| Ana a răspuns:

Ca ti-a daruit un ursulet de plus.

| SunnyFlame a răspuns:

Da tine la tine
si e sentimental
si copillove struck
in sensul bun
smug Funda?

| Adredemesconf a răspuns:

Da, cred ca te place. Poti sa-i iei si tu ceva frumos happy, ce crezi ca-i place.

O zi frumoasa!

| Luiza_2688 a răspuns:

Nu inseamna neaparat ca te iubeste. Poate fi si asta, dar poate te place, te simpatizeaza. Poate peste putin timp o sa-ti dai tu singura seama care sunt sentimentele lui pentru tinewinking

| Mihai212 a răspuns:

Probabillaughing