| enigmatica a întrebat:

Daca unui baiat nu i se scoala, inseamna ca nu iubeste pe fata cu care este?

21 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

N-are nici o legatura. Poate fi prea emotionat, prea mic ca varsta, prea obosit, stresat, poate mediu nu este propice (se teme de ceva, se grabeste), poate fata nu este tocmai dornica.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este atras și fizic!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Inseamna ca nu e barbat, chiar nu vad legatura...o poate iubi si sa nu fie in stare...

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Pentru ca duhneste printesa a peste in descompunere, de aia! Sau e atras de baieti.

| ReiVaN a răspuns:

Dragi tovarasi, mergeti la scoala.

| ROB3RT89 a răspuns:

Inseamna ca e impotent, nu are treaba una cu alta.
Poate sa fie si de la emoti sau pur si simplu nu-l atrage fata respectiva!

| Azµre a răspuns:

Nu are legătură una cu alta. Nu i se scoală că are o problemă erectilă sau e emoționat.

| Oana92 a răspuns:

Inseamna ca are o problema de ordin fizic, psihic sau ca intr-adevar nu o place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu are nici o legătură una cu alta!
Poate este ipotent sau poate nu mai este atras fizic de fata cu care este împreună!
Te pup, o zi frumoasă!

Răspuns utilizator avertizat
| tr3ig a răspuns:

Inseamna ca are probleme grave si trebuie sa se duce pe la un doctor sa vada ce si cumwinking

| facepalmlol a răspuns:

Asa?
Deci trebuie sa ii se scoale numai cand trece pe langa una in cazul in care ii plac toate fetele din clasa lui?
Mai sa fie! Ce de chestii interesante la d/s.
Zau ma, spargeti categoria cu intrebarile astea! Mai ceva ca la t/a laughing

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Nu.inseamna ca doarme!

| dreamgirl94 a răspuns:

Nu neaparat. daca niciodata nu i se scoala inseamna ca are niste frici, emotii sau te miri, nu sunt doctor.Dar daca se intampla cateodata inseamna ca e stresat sau poate n-are chef.

Răspuns utilizator avertizat
| mariumarius a răspuns:

Nu neaparat.

| matesanosa a răspuns:

Nu e vorba de nici o impotenta! daca nu este atras de persoana respectiva nu va simti atractie! simplu fratilor!

| Luchius a răspuns:

As mai adauga si lipsa atractiei, in rest sunt de aceeasi parere cu Azµre.

| ChristopherE a răspuns:

Faptul ca nu i se scoala nu inseamna neaparat ca nu tine la acea fata.

| MaybeAnotherDay a răspuns:

Da, nu este atras laughing

| SentymentColorat a răspuns:

Pur si simplu nu te atrage aspectul ei fizic, jucativa putin atingetiva gidilativa... si dac nici atunci nu merge! nu stiu ce sa zic poate esti ipotent Doamne feri!