| CRiss_9116 a întrebat:

Bunahappy. voi credeti ca poate sa reziste o relatie intre colegi(de clasa)mai mult timp? multe persoane mi-au zis ca e putin probabil, fiindca cu timpul o sa se plictiseasca unul de celalalt si alte probleme de genul...

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu am foşti colegi de clasă care s-au cuplat în clasa a VIII-a şi acum sunt amândoi în anul I de facultate (acuş anul II) şi tot împreună sunt.
Nu e adevărat.
Dacă e să meargă, merge oricum, indiferent de mediile sociale în care componenţii cuplului activează!

| Bacemi a răspuns:

Eu cred ca se poate. Cand iubesti cu adevarat asta nu e un obstacol. E mai degraba un avantaj. Asta pentru ca voi aveti deja un cerc de cunostinte pe care il puteti modela. Aveti subiecte. Va si ajutati la teme. Poate ajuta mult relatiei. Depinde si de persoane.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi aşa se pot plictisi unul de altul fără să fie în aceiaşi clasă, trebuie să fie neaparat în aceiaşi clasă ca să se plictisească?
Evident că se poate!

| d33a_9154 a răspuns:

Nu te lua dupa lume Si da poate rezista daca voi aveti incredere unul in altul si sa stii e mult mai misto intre colegi e o relatie super cool. Asa ca bafta si ai grija ce faci pe pup si ai mare grija ce faci. daca mai vrei detalii lasa mesaj

| » Iµliaña « a răspuns:

Colegi de clasa. hmmthinking cam nasol asa pentru ca o sa fiti mereu da mereu unu langa celalalt laughing. nu stiu incearca da cam asa o sa fie o sa va plictisiti happy

| AidaAmaranta a răspuns:

Cam da.sau nu.depinde de voi 2, cum sunteti.happy dar totusi lasate in voia soartei. Daca te iubeste, te va iubi si nu se va plictisi asa de repejor de tine!:* Bafta la tot!