| Eliza4u a întrebat:

Credeți ca o relație intre doi colegi de clasa este posibila?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cea mai frumoasa chestie... Sa stati amandoi in banca sa va sarutati cand profesorul e cu spatele. Sa va tineti mereu de mana cand profesorul explica ceva. Si peste un an sau doi ajungei sa va bagati mana in pantaloni in clasa.

14 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cred ca intr-un asemenea caz este bine ca la scoala sa fiti doar colegi, si in afara programului sa fiti ce vreti. Cu alte cuvinte, separati "serviciul" de viata personala.

| yyyyy a răspuns:

Da, normal ca va merge o astfel de relatie. Daca baiatul e frumos vei avea multe conflicte cu colegele tale si anume invidia.

| Jhfdfd a răspuns:

Daa cum sa nu, adica de ce nu thinking mai ales ca va cunoasteti mai binewinking

| OnlineZ a răspuns:

Prostii...daca va iubiti sigur ca rezista daca nu se duce dracu.pup!

| adelaadelaadela a răspuns:

Da daca nu stiu toti colegiilaughing sau mai bine daca nu stie nimeni. Nu neaparat din cauza glumelor proaste pe care le vor face, dar pentru ca nu toti iti vor binele... dar nu trebuie sa va lasati descurajati de faptul ca sunteti colegi. Succe:*

| h3r a răspuns:

Posibila da, insa nu foarte reusita.
Vor exista multe "conflicte", din cauza unor colegi/colege.

| Felys a răspuns:

Da,dar nu va dura vesnic si cand se va ajunge la despartire va fi neplacut sa fiti in aceeasi incapere consecutiv, deci nu te sfatuiesc

| deeapanda a răspuns:

Sigur ca da, normal ca da, deoarece stai foarte mult timp cu el fiind in aceeasi clasa sil cunosti ca pe o carte deschisa, app toti iubiti mei sunt din clasa mea, al nabi de bwnii mai sunt! blushing

| B0rnC0nfuseed a răspuns:

Since,da,este posibila, sunt cu un coleg de 5 luni, si ne intelegem de minune:X :X love struck

| ForFun a răspuns:

Eu zic ca nu.Deoarece o sa fie aproape 24/24 ore cu tine.Si crede-ma ca o sa ai nevoie si de spatiu si libertate nu numai de iubire.

| Eliza4u explică:

Va mulțumesc tuturora foarte mult!

| madys0r a răspuns:

Poate de ce nu?
totul este posibil

| EdyMihay a răspuns:

Orice este posibil

| Deisuk a răspuns:

Da..doar ca multi se vor baga straight face Dar merita sa incercati.happy