| KapshunikDulshe a întrebat:

Voi cum vedeti viata peste 50 de ani? Detaliati cum va fi pamantul, Soarele sau Luna.Vaita oamenilor va fi diferita de cea de acum? Cateva idei? Please scuzati categoria, dar e cea mai vizionatabig grin

Răspuns Câştigător
| TheSpecialOne a răspuns:

Ce "think in the box" ai... Adica corpurile astea ceresti sunt bine-mersi aici de miliarde de ani si crezi ca mai conteaza 50? In schimb viata oamenilor eu nu cred ca va fi prea ok. In curand totul va pica cred eu, adica vom ramane fara petrol si vor fi vreo 10 ani de criza, razboaie si experimente pentru un nou combustibil sau pana sa ajungem acolo ne vom sinucide cu bombe nucleare ca niste tampiti...

1 răspuns:
| vlaaddd a răspuns:

Un lucru este cert, peste 50 de ani, in Romania nu o sa mai ramana cine stie ce.