| IamGIPSY a întrebat:

Vorbeam azi cu iubitul meu, si am hotarat ca e timpul pentru lucruri noi, asa ca am zis sa incercam sexul oral. Si sunt putin curioasa, ce gust are penisul? Pt cele ce au incercat.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Afla singura, nimeni n-o sa iti explice un asemenea ...gust!
Lasand la o parte ce anume gust vrei tu sa afli,ai senzatia ca un gust poate fi explicat?
Cum te-ar putea face cineva sa intelegi ce gust are un mar,daca n-ai mai mancat niciodata? Fructul de papaya? Avocado? Smochina proaspata?
Vezi?
Cam greu de descris un gust,in special la ceea ce ai cerut tu, fara sa incerci sa fii deloc rautacioasa, bineinteles!

| IamGIPSY explică (pentru greece12):

Intr-adevar, asa este.Sincera sa fiu nici nu ma asteptam la un raspuns concret. Cum nu am incercat niciodata, si nu stiu nimic despre asta, ma gandeam ca poate are un gust al lui, mai special. Oricum, multumesc pentru raspuns. Cred ca este cel mai bun. Iti dau funda.winking

11 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Pai da inchizi ochii si are gust de ce iti trece tie prin minte,,, nua re un gust anumelaughing...
Zic si eu. sunt baiat deci nu stiu cum e rolling on the floor

| sebysebastian a răspuns:

Vorbesti cu el si ii zici ca sa manance numai citrice ca sa fie mai dulce acum daca ai pretentia sa fie sarata sa manance baiatu multa sare nu uita funditaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in ziua de azi are ce gust vrei tu ca exista cu arome si este si sigur ca nu iei vreo boala.

| Monoran_Alexandra_1988 a răspuns:

N-am incercat insa din cate am inteles, are gust de micsunele combinate cu sirop de papadie in proportie 30-70%...

| d3nver a răspuns:

Sa nu uiti sa inghiti happy

| subfocus a răspuns (pentru d3nver):

Fetele cuminti nu scuipa, inghit!

| IamGIPSY explică (pentru subfocus):

Mmm, nu stiu daca voi incerca experienta asta.winking