| Katerina_Felicia_1995 a întrebat:

Buna TPU
Ce parere aveti despre sexul oral!?
Voi ce masuri de igiena si siguranta folositi pentru a-l face fara riscuri!?
Eu si partenerul meu ne-am hotarat ca am vrea sa incercam si acest stil!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa efectuati analizele medicale pentru a fi cu ele la zi, si de asemenea igiena organelor sexuale sa fie impecabila. Bts-urile pot fi cauzate de virusuri sau bacterii. Din prima categorie fac parte hepatita b, herpesul, HIV si virusul papiloma uman. Infectiile cu transmitere sexuala cauzate de bacterii includ chlamydia, gonoreea si sifilisul. Majoritatea bts-urilor pot fi diagnosticate cu ajutorul analizelor medicale intr-un laborator de analize medicale, si chiar daca preturile difera in functie de fiecare clinica/laborator, si veti plati pentru in jur de dar 200-250 lei pentru aceste investigatii! Dar veti fi siguri si convinsi ca puteti apela la absolut toate fanteziile sexuale care va trec prin minte. big grin

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Il practicam de milioane de anii ce parere sa am e ceva normal, eu nu il practic dar e important e sa va protejati mereu cu perzevativ cu grija sa nu il zgari ca daca se sparge e naspa, virusi sta in sperma, dar daca sunteti sanatosi puteti si fara desigur

| SG1995 a răspuns:

Păi în primul rând să vă verificați gura, gingiile, dinți, dacă nu aveți sângeri deoarece dacă există răni deschise exist risc de contractare de boli cu transmitere sexuală în mod oral.

| Katerina_Felicia_1995 explică (pentru SG1995):

Multumesc mult pentru sfat...

| Katerina_Felicia_1995 explică (pentru SG1995):

Ms mult!

| kandaraki a răspuns:

Parere pozitiva.

| IonelaElla96 a răspuns:

E foarte placut pentru o fata sa primeasca, te vei simti in al 9-lea cer