| Georgianaxd a întrebat:

Vorbesc aproape in fiecare seara cu un baiat pe mess si el imi zice ca vrea sa fie cu mine si etc.dar la scoala ma saruta aproape in fiecare zi si daca il intreb daca vrea sa fie cu mine zice ca nu eu acum nu mai stiu ce sa inteleg voi ce credeti ca ma place sau nu?

1 răspuns:
| DoctorLove a răspuns:

Eu zic sa nu-l mai lasi sa te sarute pana nu se hotaraste ce vrea de fapt. Daca te va intreba de ce nu il mai lasi, sa-i spui ca vrei de la el sa se hotarasca daca vrea sa fie cu tine sau nu.
Eu te sfatuiesc sa te gandesti daca iti place cu adevarat acest baiat si daca merita sa-i acorzi o sansa. Nu-l mai lasa sa te sarute pana nu se hotaraste ca vrea sa fiti impreuna.
Asta e parerea mea. Eu te rog sa faci cum te indeamna inima! In chestiile astea sentimentale e bine sa-ti urmezi inima si e bine sa te gandesti la ceea ce-ti doresti!
Succes! :*