| carlacarolina a întrebat:

Buna Sunt Elle. Imi place de un baiat Ionut si nu stiu daca si el ma place si as vrea sa il fac sa ma placa dar nu prea stiu cum avand in vedere ca el este foarte foarte rusinos comunicam foarte des in fiecare seara aproape pe mess sau prin mesaje si este in scoala cu mine clasa 8 d si eu sunt clasa a 8c il vad mereu Pe culoare si e adoorabil love struck va rog mult un sfat oricat de mic.

Răspuns Câştigător
| Bogdanna a răspuns:

Pai la scoala poti sa-i dai un biletel, si sa-i zici sa va intalniti, sa mergeti acasa impreuna.Pe drum poti sa-i zici ce simti. E rusinos numai cu tine?(atunci te place) si oricum cred ca stie ca iti place de el. Poate chiar toata scoala( sau exagerez). Dar oricum imprieteniti`va mai mult, si de aici vor veni toate de la sine.Cu placere :X

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Foarte interesant! El e foarte rusinos, tu nu prea, dar comunicati pe mess.Si ce ma rog frumos comunicati? Ce culori au avioanele? Cat de mare e oceanul lumii? Mi se pare total anormal.sa poti sa comunici in scris, si sa nu poti comunica in viata reala, la scoala. Renunta la mess si poate poti sa comunici cu el numai la scoala. Ce ne-ai spus noua, ii spui si lui: "draga, esti adorabil!" Nu ai vrea sa nu ne mai ascundem in spatele ecranului?

| cOnTexT a răspuns:

Da, numele tau era chiar foarte important laughing! Pai ii spui ca il placi straight face? wow...

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Vorbeste cu el si spune-i ca il placi. Vezi cum reactioneaza.winking Succes! smug

| bCtz123 a răspuns:

Pai daca el este rusinos si tu nu, atunci spune-i sa mergeti in parc prin zapada sa va plimbati.
Acolo, va plimbati voi ce va plimbati, va puneti pe banca si va sarutati (na ca ai iesit si cu rima)

Hai fa asta, si mai vorbim!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta mai departe poti sa il inviti la un suc si ii ceri prietenia

| maryanna_8694 a răspuns:

Fa-ti curaj si intreaba-l daca te place