| audiggle a întrebat:

vorbesc cu o fata timp de vreo 2 saptamini, i-am propus o plimbare si a acceptat, problema e ca deja de vreo 6 zile tot ma chinui s-o scot, mereu cite vreun motiv nou, nu stiu ce sa cred... pareri? Merita sa mai continui?

4 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Poate ca nu o lasa parintii sa iasa.are probleme in familie sau cine stie! sau poate ca nu ii face placere sa iasa cu tine.dar de ce nu iti spune in fata?straight face e ciudat. Incearca sa vorbesti cu ea.nu renunta, parerea mea! Asta daca simti ceva pentru ea. Daca nu simti nimic las-o balta mai sunt fete! Mai propune-i o data sa iesiti si vezi ce zice. Daca te refuza si de data asta intra si tu un pic in ea, sa nu te ia de fraier! ...Bafta oricumhappy

| superdorex a răspuns:

E bine sa vorbesti cu ea serios! Daca se eschiveaza inseamna ca are ceva si e bine sa iti zica in fata daca mai vrea sa continuati sau nu! Poate nu i-a placut ceva la tine cine stie dar macar sa iti explice nu? Meriti un raspuns, daca nu du-te la ea cu o floare e un gest care ii va da de gandit nu? multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascunde ea ceva daca tot gaseste motive sa nu iasa cu tine...

| KristiNNNa a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea, poate si-a gasit un iubit.