| DenysaIoanna a întrebat:

Vorbesc cu un băiat de ceva timp și pe la început îmi zicea ca încă mai ține la fosta. Ne-am întâlnit acum câteva zile intenționat și am vorbit. M-am muscat de obraz și de gat, m-a luat în brate și mă strângea tare, mereu îmi făcea câte ceva, nu ma lăsa în pace deloc laughing)) îl plac mult, dar el oare simte la fel?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca DA. Este greu de crezut ca te tinea in brate, te strangea la piept si nu-ti dadea pace deloc doar cu scopul ca sa mimeze placerea resimtita. In functie de modul in care se va comporta in timpul viitoarelor intalniri, iti vei da seama cam ceea ce simte cu adevarat fata de persoana ta. big grin