| AnaMaria32 a întrebat:

Bună, vorbesc cu un tip de vreo luna și îmi tot spune lucruri de genul te ador, îmi ești draga și nu vreau sa te pierd și multe altele. Voi ce înțelegeți prin aceste mesaje?

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te iubeste de ce crezi ca i ti scrie toate mesajele, dar tu il iubesti pe el? Ce varste ave ti voi? Ai facut sex cu el? Sau urmează?

| RAY a răspuns:

Principalul scop a unui mascul este sa faca sex cu ea iar pentru ea scopul este singuranta,o femeie nu se lauda ca are troffe,barbati da, nu da poze, video cu tine, rar baiat care sa vrea ceva serios, cand vad cati prosti sunt, eu una as fi asexuala

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca te place.
Dar cand va intalniti, ce-ti spune?

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Omul s-a atasat de tine si a inceput sa puna sentimente dar daca spune asta dupa abia o luna clar sunt exagerate si omul se grabeste ceea ce e un semnal de alarma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea sa ti-o traga ce crezi laughing ai grija sa nu isi bata joc de tine

| Mopmop a răspuns:

Vrea sa iti intre putin in chilotei.
Dupa ce obtine asta sunt sanse 50% sa nu mai poata fi contactat...
Daca e casatorit sansele cresc exponential.

| Goddessss a răspuns:

Cam disperat, chiar manipulator. dar nu se știe încă

| 120bulevard a răspuns:

Sunt 3 variante.
1. Ori e disperat.
2. Ori cauta sa faca ceva, daca stii unde bat.
3. Ori e un baiat care are chiar intentii bune si crede ca ar avea un viitor cu tine, dar variantele 1 si 2 sunt cele mai plauzibile, avand in vedere in ce societate traim in ziua de azi.

Răspuns utilizator avertizat
| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Pai tu ar trebuie să-l cunoști cu adevărat cine este nu? Tu ești cu el nu eu de unde sa știu eu 100% cine este el și ce vrea de la tine tu trebuie sa ști adevăratul răspuns

| SpadaCraiovei a răspuns (pentru AloeVeraReceSiFornetiCuGem):

Pai daca tot ii raspunzi feti trebuie sa stii bai maimuta extraterestra

| Maraa345 a răspuns:

S-a atasat de tine.

| andreidmbm a răspuns:

Prin aceste mesaje intelegem ca te adora, ca ii esti draga si ca nu vrea sa te piarda.