| DiamondStar a întrebat:

Voturi pentru toti si funda! Am o problema: imi place de un baiat foarte dragut, care cred ca ma place, el e mai mare cu un an, si ne vedem zilnic, iar maine o sa ne jucam la o party sticluta si 7 minute in paradis, si mi-e rusine daca pic cu el. Helpwinking

Răspuns Câştigător
| Rusoaica7 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie rusine... daca o sa se intample inchide ochii si el o sa stie ce are de facutwinking Daca nu vrei o sa regreti mai tarziu..asta e sansa ta. apropo cum se joak 7 minute in paradis.n-am auzit de jocul astahappy

6 răspunsuri:
| SentimentalConsil a răspuns:

Cati ani ai?

| DiamondStar explică (pentru SentimentalConsil):

15 ani, babe

| SentimentalConsil a răspuns (pentru DiamondStar):

Nu stiu acel joc, ce reguli are si daca ai participat cum a fost?

| Ekcstsy a răspuns:

Daca nu ma insel, la 7 minute in paradis tu si celalalt sunteti inchisi undeva timp de 7 minute nu? La 12 ani cat aveti nu cred ca aveti ce sa faceti decat sa radeti si sa primiti "sfaturile" celorlalti jucatori. Cat despre sticluta, ce vei face daca nu vei pica cu el, sau daca el pica cu o alta fata si incepe sa o sarute tandru si lasciv? Cu cred ca ma place nu faci nimic. Daca ai o certitudine este bine numai sa nu iti arati eventuala gelozie in cazul in care ti se va intampla ceea ce am zis mai sus. A... protejati-va in cele 7 minute laughing

| octha a răspuns:

Heii..cum se joaca 7 minute in paradis? cas interesat si eujbig grin.cat despre picat cu el...nu cred cai primul cu care te saruti.deefapt atunci cand saruti e ca si cum ai muta gurita ta de pe obrazu cuiva pe gura lui.deci ai mai pupat un obraz deci o sa faci fata si la sarut:*bafta

| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

7 minutes in heaven
Numele original al joculuilaughing
Foarte tare, ce sa zic. daca pici cu el tinel in tensiune nu il lasa sa faca nimic, tinel asa vreo cateva zile si o sa iti cada in genunchi. Iar dupa o sa iti poti face de cap cu el, cu regulile impuse de tine, desigurwinking
Bafta! si grija mare,
Numai binehappy