| Bitzii~Bitzii a întrebat:

Maine trebuie sa ma intalnesc cu un baiat de care imi place foarte mult dar problema este ca mi foarte rusine...whistling. Cum sa scap de ea? Multam`tongue

4 răspunsuri:
| andradat a răspuns:

Du-te fix inainte sa te vezi cu el si da trei shoturi de tequila, o sa te relaxezi instantaneu.

| bOse a răspuns:

NUte mai gandi la asta, lasa lucrurile sa curga de la sine si totul o sa fie ok.

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

happy
E cava firesc sa ai emotii, scumpa happy, insa sunt emotii negative, nu pozitive (ele au menirea de a ridica nivelul de adrenalina din sange si de a te ajuta in situatii extreme).
Sfatul meu : Fii deschisa, accepta "noul", nu te impotrivi firii lucrurilor.happy

Bafta! kiss
Cu siguranta totul va fi bine! happy

| l0ve s3ptemb33r a răspuns:

Eu zic sa mai mergi cu inca o prietena de a ta si sa mai aduca si el un prieten de al lui...asa o sa te simti mai bine.stiu din propria experienta laughing :*