| anonim_4396 a întrebat:

Vouă vi se pare ceva normal sexul oral intr-o relatie sau chiar căsnicie? Eu una sunt de părere, ca in privinta fetelor, doar cele fara pic de demnitate o fac...Sau mai sunt de părere că dacă partenerul te pune sa ii faci, acesta nu te respecta. Voi ce părere aveți?

31 răspunsuri:
| GirlOnline81 a răspuns:

"... dacă partenerul te pune sa ii faci".

Eu stau și ma intreb ce fel de bărbați cunosti/ai cunoscut tu. Ori altfel, niciun bărbat nu "te pune" sa faci așa ceva, cu excepția cazului in care serviciul e contracostwinking.
Și ca sa-ți răspund la intrebare, sexul oral nu are nimic de-a face cu demnitatea, ci cu buzele. Dacă buzele îți ard de dorința de a-i simți "jucăria" partenerului între ele. Sau nu.