| marianaustroi a întrebat:

Buna, vreau cineva sa ma ajute ca ceva sfaturi. Uite, dacă o fata vrea sa încerce prima oară ce ar trebui sa facă sau cum l-ar putea stimula si pe băiat ca sa se simtă bine ca sa fie lucru 50/50?

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Pai sa fie 50/50. as zice ca un 69 ar merge.

| AdonisDev2208 a răspuns:

Buna. Răspunsul meu, că și băiat este un sfat. Încearcă să îl atragi cate o conversație despre sex. Apoi. explica-i că și tu vrei să încerci... Spune-i că nu are de ce sa fie speriat deoarece nu o sa se întâmple nimic. Folosește prezervativul!

| marianaustroi explică (pentru AdonisDev2208):

Pai uite eu sunt virgina și nici experiența nu am dar ca sa se simtă bine și el ce trebuie sa fac să-l mușc de gât să-l pup pe piept cred ca nici ca pasarea la malul marii nu voi sta

| AdonisDev2208 a răspuns (pentru marianaustroi):

Pai... Intra și tu în mood... Adica inceaca sa îl exciti cu un sărut. și după aceea deschide subiectul.