| Flostar2010 a întrebat:

Uite sa ma exprim altcumva ca prima data nu o fost bine vreau sa creez o carte in care sa scrie sfaturi care sa te ajute sa te integrezi mai bine in domeniul dragostei. In carte ar trebui sa scrie sfaturi cum sa te comporti cu o fata si altele si cine vrea sa ma ajute l-as ID assassins_creed_22. Si cine are probleme cu ID meu sa se duca undeva plus ca asta e unul din cele 10 ID ale mele ok. Deci cine vrea sa ma ajute sa ma contacteze si nu vreau comentari jicnitoare ok.

Răspuns Câştigător
| Ingerash a răspuns:

Iti bag id-ul in lista mea dar nu stiu cat de mult te-as putea ajuta eu...

1 răspuns:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca ai stii tu cate carti din astea s-au scris deja. Crezi ca merita sa mai "incerci si tu?! Ai anii, ai experienta, ai?!