| pisiiiiiiiiiiiii a întrebat:

vreau niste status de ura pentru fostul prieten... Ceca care sa i spuna ca inselanduma ma pierdut... sa i spuna ca i va parea rau si va plange status ff triste va rog cele mai triste si mai multe si cele mai frumoase dau funda cat mai repede please!

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy
Ce uşor e să ne prefacem c-am uitat.Dar ne lipseşte tot ce ne-a legat.

Şi câte nopţi şi zile am stat cu gândul doar la tine...

O minţi pe ea. Eziţi, îi întâlneşti însă privirea. Oare mai are ea puterea să ierte şi de data asta?

Chiar dacă nu crezi, te mai iubește. Dar orgoliul a devenit mai mare așa că te ocolește!

Dacă te-ntrebi unde sunt, caută-mă în trecut.

Trag un fum sperând că-l voi uita, dar știu bine că asta nu aprobă inima...

M-ai lăsat plangand, ce ţi-a păsat ţie?
Mereu ţi-am amintit că orgoliu-i o prostie.

E prea târziu să spui că îţi e dor, sunt simple amintiri ale gandului veşnic călător!

Te-ai întrebat vreodata câte ai sa pierzi daca dai persoana iubita la o parte doar pentru un moment plin cu orgoliu?

Iubirea vine nevăzută, noi o vedem doar când pleacă...

Pe strada ne întâlnim, ne privim cu regrete. oare tu păstrezi în suflet tot aceleași sentimente?

Și erai lângă mine, și eram lângă tine..eram într-o poveste unde totul era bine!

De ce povestea noastră a-nceput... dacă știai că sigur se va termina urât?!

Nu-ți mai cere scuze că ai făcut-o lată. Las-o să ii treacă, ai să vezi că vine la tine, ca și altă dată.

Nimeni nu mi-a spus niciodată ce să fac, cum să fac, doar e viaţa mea. Soarele e sus şi mă ajută, să vreau, să cred, să pot să ajung oriunde aş vrea.

Te uimeste faptul că trec prin o mie de lupte fără să scot urlete.

Urăsc când lumea te întreabă "ești bine?" când știe foarte bine că ai inima în bucăți.

Şi-ţi spun tare şi clar : Nu plânge pentru nimeni, e-n zadar!
Sper ca te-am ajutat cat de catbatting eyelashes.
Dar iti spun cea mai dura arma pentru fostul tau prieten este indiferenta, doare cel mai multhappy

6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu iti afisa ura, regretele lui nu vor lua amploare dupa ura ta, ci dupa ce simte ca a pierdut!

| Woodenpints91 a răspuns:

La cum scrii nu cred că a pierdut mare lucru.

| blueheart a răspuns:

Hei! Trateaza-l cu indiferenta, il va durea mai tare. Distreaza-te asa cum nu ai facut-o cat timp nu ai fost cu el.Nu merita nici sa te gandesti si nici sa plangi pentru cineva care nu te merita.
Succes! happy

| pisicutzamik a răspuns:

1. decat sa sufar pentru tine, mai bine plang in tacere! 2.Acum razi dar mai tarziu ai sa plangi! 3. mi-ai luat dragostea in gluma, mai tarziu o sa vii dar nu o sa mai fiu disponibila! 4.Cand iti spuneam ca imi era dor de tine, chiar te iubeam fraiere! 5.De azi nimic nu ne mai leaga, nici macar amintirile frumoase! 6.Sterge-mi nr uita tot ce a fost, lumea nu sta in loc pentru un prost!(cine stie cunoastehee hee )! 7. Pot sa iubesc, pot sa ranesc, dar pot sa te si injosesc! 8. Vrei sa arati ca nu-ti pasa, dar mai tarziu o sa ma cauti pe acasalaughing! 9.Cine te crezi mai baietas, vedeta de pe Crangaslaughing?! 10. O sa trec si peste asta, o lovitura ca oricare alta! sper ca te-am ajutat putinel kiss

| yonutz89 a răspuns:

Cel mai bun mod de a te razbuna e sa fii tu fericita nu sa ii faci rau celuilalt. Inteleg ca esti suparata dar se intampla mereu lucruri din astea. Trbebuie sa mergi inainte cu viata ta.

| Anduuuu a răspuns:

Cel mai bun mod de a te razbuna este sa fii tu fericita si sa te distrezi asa o sa isi dea seama ca tu poti trai si fara el.