| didiutsa a întrebat:

vreau niste status pentru fostul meu prieten. sai arat ce a pierdut! fara siteuri si cat mai multe.

Fundita.:*

6 răspunsuri:
| VodkaCoca a răspuns:

Indiferenta doare cel mai tare, deci mai bine fara status'uri, arata'i ca iti este mai bine fara el, iesi in locurile in care iese el si distreazate laughing

| darrio2007 a răspuns:

Ce a pierdut? Buletinul?

| վፀiፀፀ a răspuns:

Sunt atatia fraieri k tine`!laughing Si tu crezi ca totul ti se cuvine?raised eyebrows.Te privesc cu indulgenta...Sa nu`ti creez dependentawinking`!
Nu realizezi ce`ai pierdut pana.Nu pierzi`!winking
Nu regret ce s`a intamplat.asta ee`...S`a terminat.Asta numai tu ai vrut`.Eo`winking o iau de la`nceput; x
xCrezi ca ma faci geloasa? NU fraiere.nu ma intereseaza, oricum te doare inima cand te uiti la poza mea.Asa ca ai grija de nasoala ta! Te pupa amica ta
Are tinute la moda si pielea creola, un parfum mult prea strident si un corp indecent Buze umflate si forme bombate, Sutinul e plin si poarta bikhini

Si Daca El Nu O Sa-ti Mai Zica "Noapte Buna". Si Daca Nici Pe Strada Nu O Sa-ti Mai Zica "Buna"Ai Prietene. Care Te Suna Sa-ti Zica:"Fataa, Esti De 1000 De Ori Mai Buna"?"
xVezi tu, a venit si timpul meu………Nu mai sunt eu, nu te mai privesc k pe-un trofeu
"zambesc din nou nu ma voi gandi nici o secunda la ce a fost de azii am o viata la dispozitie meerg inainte stiu ca tie iti voi intoarce spatele candva"
Vreau sa ma trezesc Si sa te vad plangand in somn Vreau sa te vad ca suferi Si eu sa rad pana adorm
Nimic nu se uita! Totul se simte!
Intelege ca nu vreau Doar o relatie de`o vara Fiindca inima mea Nu bate doar cand e frumos afara
Te mai astept o zi sau poate doua si daca vii ma fac ca ploua
M-ai avut-o de mult dar acum nu ma mai ai Ai incercat sa ma inlocuiesti. dar nu puteai caci ma iubeai:X

Sper sa iti placa vreo`unu din ele`!winking

| Melyssuka a răspuns:

*Cand iti voi vedea zambetul si voi sti ca nu e pentru mine atunci imi vei lipsi cel mai mult...
*Iubirea incepe cu o imbratisare, creste cu un sarut si se termina cu o lacrima.
*Un milion de cuvinte nu te vor aduce inapoi. Stiu pentru ca am incercat. Nici un milion de lacrimi. Stiu asta pentru ca am plans.
*Cel mai dureros lucru pe care un baiat il poate face este sa lase o fata sa se arunce in iubire cand el nu are intentia sa o prinda.
*Daca as fi nevoit sa aleg dintre a respira sau a te iubi, as folosi ultima mea rasuflare spunand: te iubesc!
*Cea mai pasionata iubire are cel mai rece sfarsit.
*Asa ca daca ma iubesti lasa-ma sa plec, si fugi repede fara sa stiu, inima mi-e prea intunecata pentru a-mi mai pasa, nu pot distruge o iubire care nu exista de fapt.
*Nu ai avut niciodata nevoie de ajutor si iubire, m-ai tradat pentru a te salva pe tine...
*Aerul din jurul meu e greu ca intr-o cusca, si iubirea nu e decat un camuflaj al furiei.
*Nu te mai pot simti pentru ca m-ai daramat cu o forta distrugatoare.
*Cumva simt ca imi pierd steaua, ma pregatesc sa dispar, iubirea ta a stins lumina ce ma tinea viu.*Asculta, cred ca tu si eu am ajuns la final. Vrei o reactie? A, bine, ok.
*Defectele mele sunt singurele care au mai ramas pure din toata relatia asta.
*Sper ca sti ca au inceput sa se vada liniile false din zambetul tau.
*Cum mai pot spera cand un nor sta deasupra mea? Tu esti partea din mine pe care vreau sa o inlatur.
*Da, esti frumoasa dar nu mai insemni nimic pentru mine.
*Iubirea e zgomot, e suferinta, iubirea este acea melodie trista pe care o cant mereu.
*Trec peste cu un zambet, nu e nevoie sa plang, un fleac e mai important decat situatia aceasta.
*Inima ta nu este deschisa asa ca trebuie sa plec, vraja s-a rupt...te-am iubit atat de mult.
*Tu esti lectia pe care a trebuit sa o invat, eu am fost castelul pe care tu l-ai ars. Sper ca ti-a fost de ajutor:] Succes!:* Astept funditabig grinhee hee

| n0matterman a răspuns:

Spune-i ca tocmai a scapat de cancer.

| tyger a răspuns:

Www.ystatus.ro gasesti acolo statusuri faine