| Pisssi a întrebat:

Vreau rasp rapide ofer funda.Deci aseara, prietena mea m-a pus cu un baiat, si i-a zis prietena mea a ma intrebe de vorba, si i-a zis baiatu` ca nu vb ca mi-e rusine si dupa ceva timp am vazut ca nu m-a intrebat pe mine l-am intrebare eu:"una ce faci?" upa cava timp l-am intrebat de ce e suparat si nu mi-a rasp. Dupa ceva timp m-a bagat pe invizibil si prietena mea mi-a spus daca am vz ce status are? si i-am zis ca nu e on, dar pe mine ma bagase sa imi apara ca e offline.si avea la ssts :"nu mai plange maaarolling eyes" nu vb ca mine... spuneti-mi ce sa ii spun va rog. un dialog ceva.rasp rapide. fundalove struck

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Doua variante, unu - nu-l interesezi, doi - ii prea mototol ca sa rezolvi ceva cu el. Lasa-l sa mai creasca, sa dospeasca.

| Marijuana a răspuns:

Lasa`l in paceeee! Clar te-a bagat pe inv ca nu vrea sa vorbeasca cu tine, poate ti-a dat chiar ignore deci NEXTwinking nu cred ca vrei sa stai sa te milogesti de el sa poarte o conversatie cu tinewinking!

| MadaxElena a răspuns:

Deci stii asa de bine sa te exprimi incat am inteles tot si nimiclaughing. E stanjenitor.Stai cu un tip el nu vorbeste cu tine. Clar ca nu vrea sa aiba de aface cu tine.

| RicăPăturică a răspuns:

Te rog urmatoarea data cand pui o intrebare scrie cat de cat corect gramatical si exprima-te mai frumos... :-))
Eu cred ca prietena ta a planuit ceva cu acel baiat. sa vada cum reactionezi, daca iti place de el sau doar vor sa iti faca o glumita. De ce te-ar mai fii intrebat de statusul lui daca nu vroia sa iti atraga atentia?
Incepe sa vorbesti cu el deschis.intreaba-l la ce scoala este,ce ii place sa faca, genuri de muzica. etc
mai mult nu stiu, daca abia ati inceput sa vorbiti

| sara_3009 a răspuns:

El este atat de ambigu

| alemen a răspuns:

Este simplu odata ce nu tia raspuns si tea bagat pe invizibil nu te mai place dar tu ai putea sai spui pe sleah ce gandesti...

| alexxa318 a răspuns:

Nu mai pune bot pe net daca are vreun baiat sa iti zica ceva te va chema la o plimbare ceva de ceva sa vorbiti fata in fata

| Pisssi explică:

Scz dar ma cam grabeambatting eyelashes dar a spus ca ma placebig grin