| TVD13 a întrebat:

Deci eu numai pot`! Eu am fost sau inca st k un baiat. Si o "prietena de-a mea" s-a bagat. Adica totul era bine si frum pna sa-mi zica ea niste prs despre el. eu m-am suparat si nu i-am raspuns intr-o seara. Si cand a vazut k nu rasp a sunat-o pe ea sa o intrebe. apoi la scoala tot pe ea a intr daca st suparata pe el. Si timp de o saptamana noi n-am mai vb. Si el tot vb k ea. Si ea stia k eu st k el si imi pov tot ce vb k el ca sa ma faca geloasa sau nu stiu. Acum vorbeste toata ziua k el si apoi ma suna pe mine sa-mi zica.
Voua vi se pare normal k prietena voastra sa vb cu prietenul tau?
Acum eu eram pe mass si nu a vb k mine si am intrat pe facebook-ul ei si pe ea a intr cf.
Yo tin la ea k e prietena mea si, si mai mult tin la el. Eu nu i-as face ei asa ceva nikiodata.
Ce sa fac ma jur ca-mi vn sa ma sinucidlaughingcrying
Glumesk:d
crying

6 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Nu trebuie sa te sinucizi, deja ai ucis limba romana cu o gramada de prescurtari straight face

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Vorbeste cu el, nu mi se pare normal sa vorbeasca mai mult cu ea decat cu tine. Spune-i ei ca nu iti convine sa vorbeasca atat cu si despre el.

| FairyTailLover a răspuns:

Eu zic ca daca tiar fi fost cu adevarat prietena nu tiar fi facut asta ci tear fi incurajat sa ramai cu el...

| bonedripper a răspuns:

Pentru ca mai torturat cu scrisul tau infect... pentru ca mi-ai produs o migrena din cauza scrisului tau infect poti sa te duci in ****!

| TVD13 explică (pentru bonedripper):

Infect? Te rog am scris prescurtat si cred ca cine citeste intelege ce am scris!

| Anonim4231 a răspuns:

Tu ai incercat sa vorbesti cu ea despre chestia asta si depinde ce zice.Acum faza e k trebuie sa aleaga ori o prietena buna ori un baiat care o poate dezamagi orikandbig grin