| Roxii a întrebat:

Hey!
vam mai zis de baiatu ala gaby.na neam apropiat ff mult cum vam mai zis ma ia in brate si chestii din astea.numa ca noi cam in fiecare seara ne jukam ascunselea si am mai ramas numa noi 2 si o fata. si atunci m-a intrebat daca vreau sa imi arete ceva si i-am zis da si a incercat sa ma sarute ...supa a plecat si l-am sunat de pe telu lu o prietena si am vb cu el dupa 15 min. a venit inapoi ca isi uitase skateu si am vb si m-a intrebat ca ce vreau sa-i zic si l-am intrebat daca s-a suparat pe mine si a zis ca nu conteaza si i-am rasp. ca pentru. mine konteaza si m-a intrebat dc si dupa a plecat ca nu i-am rasp!
ce pot sa fac ca sa numai fie suparat pentru. ca eu chiar tin la el?love struck

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Spune-i ca iti pare rau ca l-ai suparat si promite-i ca de acum incolo nu se va mai intampla.trebuie sa ii arati ca iti pare rau cu adevarat. happy
succes! :*

4 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Spune-i că vrei şi tu să-i arăţi ceva şi sărută-l şi spune-i că-ţi pare rău şi că ţi la el.

FantaSZy.

| alexa_4370 a răspuns:

Prostii oh go on o sa. i treaca repedebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

. ma, dar ce este asta? Un site pentru confesiunilaughing?
. crezi ca intereseaza pe cineva ce ai facut tu cu tipu' alalaughing?
Whatever: -@. vad ca într-adevar ai o întrebare, o sa încerc sa raspund.
- Poate esti prima fata pe care o saruta si nu stie daca a fost bine, sau nu, ceea ce a facut. cred ca îi este teama ca tu sa nu te fii simtit naspa. Spune-i ce simti si totul va fi ok. adica.laughing nu îi spune chiar din prima ca îl placi, afla mai întâi daca sentimentul este reciproc si apoi, ca daca îi zici din prima, el poate nu te place, iar daca afla ca tu îl placi, ar putea devenii un profitor si s-ar juca cu tine cum ar vrea el: *

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu tiai traso cu el nai treaba ai timp baga un blow la dusman si vine la tine el laughing