| RoxanaRxm a întrebat:

Buna, vreau sa fac o operatie de marire de sani ( implant mamar ) in Turcia. Daca a facut cineva procedura as dori recomandari, medici, spital, etc.

9 răspunsuri:
| Stonehard a răspuns:

De ce neaparat Turcia? Sunt multe clinici si la noi...Cluj, Bucuresti...La Cluj chiar cunosc un doctor care are clinica privata si face operatii de genu.

| RoxanaRxm explică (pentru Stonehard):

Buna. Ai putea te rog sa imi dai mai mulde detalii. Stiu ca in Turcia sunt cei mai buni medici, dar as face procedura si in tara daca as cunoaste pe cineva bun.

| Stonehard a răspuns (pentru RoxanaRxm):

Marius Pruna este domnul doctor, si face interventii la Cluj.

| MadalinMirelMacovei a răspuns:

Operația de mărire a sânilor (implant mamar) este o procedură chirurgicală care implică introducerea unor implanturi sub țesutul mamar pentru a-i mări volumul. În Turcia, există mai mulți medici și clinici care oferă această procedură.

Este important să țineți cont de următoarele lucruri înainte de a face o operație de mărire a sânilor în Turcia:

Verificați dacă medicul este licențiat și are experiență în realizarea acestei proceduri. Căutați recomandări de la alți pacienți sau citiți recenziile online.

Verificați dacă spitalul sau clinica unde se va face operația are licența necesară și este acreditat pentru a realiza această procedură.

Discutați cu medicul despre opțiunile de implant, cum ar fi forma, mărimea și tipul de implant, și asigurați-vă că sunteți de acord cu recomandările medicului.

Discutați cu medicul despre riscurile și posibilele complicații ale procedurii, precum și despre perioada de recuperare.

Asigurați-vă că aveți o asigurare medicală sau o sursă de finanțare adecvată pentru a plăti pentru operație și orice posibile complicații.

Este important să discutați cu medicul dumneavoastră și să faceți toate cercetările necesare înainte de a face o operație de mărire a sânilor în Turcia sau în orice altă țară. Este important să vă asigurați că sunteți sigur de decizia dumneavoastră și că medicul dumneavoastră este calificat și experimentat în realizarea acestei proceduri.

| suntserios a răspuns (pentru MadalinMirelMacovei):

Vezi ca ai omis sa ii raspunzi la intrebare.

| VoidEternal a răspuns (pentru suntserios):

Ce pretenții sa mai ai? Nu vezi câți sunt in ultima vreme cu răspunsurile astea? Helpforyou djsanan și încă vreo 3. Toți cu aceleași răspunsuri de pe chatgpt.

Eu le-aș da ban, sunt extrem de enervante lăturile astea vomitate de un AI și puse cu copy paste aici.

| suntserios a răspuns (pentru VoidEternal):

Moama, ce destept esti.
chatgpt
Uite nu mi-a trecut prin cap ca asta fac.
De aia au aparut toti in ultimele zile cu rahaturi de raspunsuri fara sens.

| darrio2007 a răspuns (pentru VoidEternal):

Asa este. Scriu romane dar fara a raspunde pe subiect.

| RoxanaRxm explică (pentru MadalinMirelMacovei):

Bun stiu si eu ce am de facut, recenzii si clinici am gasit. Voiam doar o parere reala de la fete care deja au fost la o anumita clinica si totul a decurs perfect.