| littlepupy23 a întrebat:

Am 17 ani si as dori sa imi fac o marire de sani...la varsta asta as putea efectua aceasta operatie?happy... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| lauthebest99 a răspuns:

Sfatul meu ar fi ca trebuie sa mai astepti macar un an pentru ca inca esti in perioada de dezvoltare.happy

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu mai sunt la moda silicoanele,incet va fi adoptata conceptia asta si in Romania.
Nu iti mutila corpul tau frumos pentru imperfectiuni imaginare,esti in plina dezvoltare,asteapta sa se incheie procesul asta, sa nasti macar o data si mai stam de vorba.
Deci, nu-ti recomand!

NOname
| NOname a răspuns:

Nici un chirurg sănătos la cap n-ar trebui să fie de acord să te opereze de la vârsta de 17 ani, când corpul tău încă este în formare.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Omoplata

| doc69 a răspuns:

Este optiunea ta.cel mai sigur intreaba un medic.chiar pe cel de familie. altfel intreb ce te faci daca te indragostesti de unul care e innebunit dupa picioarele sau fundul tau? le operezi si pe alea?

| puimik3 a răspuns:

Organismul unei fete se dezvolta pana in jur de 21 de ani. Nu te grabi sa faci ceva ce vei putea regreta mai tarziu. Fiecare este frumos in felul lui asa cum l-a lasat dumnezeu.

| Groparu a răspuns:

Sigur no problem, te duci la cea mai apropiata vulcanizare si ii zici sa iti bage niste presiune in baloane.Bafta.

| Irinaa16 a răspuns:

WTF?! pentru ce iti trebuie marire de sani? Daca ai fi plata. as mai zice dar nici asa. Exista si riscuri daca nu aci operatia la un doctor ceva mai bun.si care costa ceva mai mult.Si de banii aia mai bine ti-ai lua altceva.mai bine asteapta ceva timp si poate te razgandesti :*

| nikoVIP a răspuns:

Pai ai de gand sa te apuci de dans la bara si nu indeplinesti conditiile... sfatul meu e sa mai astepti viata nu inseamna numai silicoane si sani mari happy

| littlepupy23 explică (pentru nikoVIP):

Nikovip si daca sunt blana?straight face...chiar nu pot trai asa toata viata:d

| nikoVIP a răspuns:

Asteapta pana la 20 de ani si dupa mai vezi tu

| NesScaFe a răspuns:

Da normal ca poti am o prietena care a facut asta la 14 ani daca ma credeti

| Iulya70 a răspuns:

Pai eu zic ca nu e bine.In loc sa stai sa inveti ca sa ajungi ceva in viata tu iti bagi implanturi? Serios? Tu ce ai alege? Normala cum esti si sa fii un doctor ceva sau cu implanturi si sa cauti prin gunoaie? Eu zic sa mai astepti totusi.macar pana la douazeci si ceva de ani.

| chifteauanatafleata a răspuns:

Nici macar nu esti pe deplin dezvoltata la varsta asta si trag concluzia ca prea putin psihicbig grin pacat ca nu se inventeaza si implanturi cu neuroni, valabil pentru toate tinerele care in loc sa puna mana pe o carte si sa se faca placute pentru ce scot pe gura, isi tuneaza diferite parti ale corpului si le baga la inaintare. big grin