| SummerxD a întrebat:

Vreau sa-i fac prietenului meu o surpriza, adica vreau sa ii fac un certificat de casatorie(oarecum flas ), mi se pare draguut, unde gasesc un model de certificat de casatorie sa nu fie inscriptionat MODEL sau alte cuvinte si sa nu fie scris deja. Ma puteti ajuta cu niste exemple, va rog? Pot fii si desene, sa fie dragut! Multumesc. FUNDAA

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu stau acum sa caut eu un model, dar il faci frumos intr-un program de editat, dai zoom la maxim unde vrei sa stergi si incepi sa stergi, apoi completezi cu o culoare cat mai apropiata de original si dupa bagi si datele! Incearca sa-l faci cat mai real pentru ca-ti dau o idee...

Daca bea, asteapta odata pana iesiti in oras si se ameteste putin, apoi ziua urmatoare ii arati certificatul, va fi nedumerit, ii vei spune ca a fost beat, chiar te vei supara putin pe el ca nu-si aminteste, sa vezi ce fata o sa faca rolling on the floor)))) Ce surpriza vrei sa-i faci si tu

| neutrino a răspuns:

Daca vrei sa-i faci o adevarata surpriza, atunci culca-te cu el (daca deja nu ai facut-o) si dupa aceea spune-i ca esti gravida si trebuie sa faca urgent rost de un certificate de casatorie. Sa vezi atunci surpriza pe fata lui!

| SummerxD explică (pentru neutrino):

Asta faci tu, nu-i asa?! Multumesc de ''idea dragutaa'' dar nu!

| neutrino a răspuns (pentru SummerxD):

Nu ai tu idee cat de mult iti vei cunoaste "iubitul" atunci cand ii vei spune ca ai ramas gravida ( chiar daca nu este adevarat)
! In momentul acela ii vei cunoaste adevaratul lui caracter, si nu numai!