| Monnni a întrebat:

Heei happy deci eu locuiesc in strainatate, si ma intorc in tara.ce vreau sa fac, este sa-i fac o surpriza prietenului meu.big grin daca ma puteti ajuta cu niste idei, cam ce ar fi mai interesant sa fac. mersi :*

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Pai in primul rand e bine sa fie seara... spune-i sa mearga undeva la o prietena dea ta sau la o verisoara sau ceva de genu si trebuie sa ii dea ceva ce ai trimis tu, intre timp tu ascundete undeva si can el ajunge spune-i acele persoane sa il tina de vorba si tu atunci apari in spatele lui si pune-i mainile pe ochi si o sa fie o surpriza foarte placuta pe neasteptate...bafta

funda?

| Monnni explică (pentru XxBlueRosexX):

E interesant big grin sa stii ca nu e o idee rea. mersi happy

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sa nu-i spui cand vii...

| Monnni explică (pentru neutrino):

Asta oricum big grin asta e ideea. nu o sa-i zic nimic, si vreau sa-i fac o surpriza dar nu stiu exact cum.

Răspuns utilizator avertizat