| SecretLover10 a întrebat:

vreau sa ii cer unei fete sa fie cu mine, dar nu stiu cum sai spun, sa o iau direct sau sa intru intr-o discutie cu ea si cand simt momentul sa o intreb?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu poti s-o intrebi direct.Trebuie sa discutati,mai intai in general,pe urma spune-i de diversi prieteni care au prietene,ce bine le e si ce norocosi sunt,ca tu, uite, vrei sa ai o prietena si iti place mult o fata dar nu stii cum sa-i spui...Si cand incepe sa iti dea sfaturi sau sa te intrebe care fata e aia, spune-i ca o cunoaste sigur...doar e ea! Complicat? Hai ca nu-i.Bafta!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă treci la atac în secunda doi o pui pe fugă, cel mai bine stai cu ea de vorbă, mergeți la o plimbare, abordează subiecte amuzante (exclus cele cu tentă sexuală) și așa vezi cum gândește ca să știi ce vei face pe viitor, cu ea sau cu alta!
Succes.
Pa, pa.

| AnGeL a răspuns:

Varianta 2 e mai buna

| Myr3ll1994 a răspuns:

Cel mai bine este sa intri intr-o discutie cu ea sa o intrebi daca vrea sa mearga in parca sau la un suc iar daca accepta atunci poti sa o intrebi.