| NuamnumesuntANM a întrebat:

Buna ma numesc Ionut si sunt nou pe TPU vreau sa va pun o intrebarebig grin

Daca nu prea vb cu o fata dar in ore ne uitam unul la altul iar un coleg mi-a spus ca ea se uita pe ascuns la mine...credeti ca ar fi momentul sa intru in discutie cu ea.ce sa o intreb? cum sa ma comport? credeti ca ma place?SPECIFIC CA SUNT IN CLASA A 9big grin

Răspuns Câştigător
| nicolestyles a răspuns:

Ar fi bine s-o bagi tu in seama! Ai putea pe mess, dar si la soala pentru ca dupa va crede ca ti-e rusine sa te vada alti ca vorbesti cu ea! Mai intai subieste banale de soala, glume etc. Tot e primavara dai si tu flori! laughing Si daca te indragostesti de ea zii in fata fara rusine si frica de raspunsul pe care in poti primi.winking Nu stiu sigur daca e bun sfatul dar daca nu stii tu eu de unde sa stiu ca-s fata si-s mai mica big grin

3 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Probabil si este foarte timida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai voi asta faceti la ore? va uitati unul la altul?

da bre, spune-i ca-ti place de ea si ca vrei sa va vedeti la un suc dupa ore.
sa discuti ce va vine voua sa discutati. chiar vrei mura-n gura?