| Ginuk a întrebat:

Buna¡¡¡ ce credeti de iubitul meu el ma iubeste imi spune mie dar eu il iubesc din tot sufletul meu dar am o problema cum intru pe hi5 lui vad pline de comentari de id-uri in care el le cere fetelor dar nu stiu pentru ce cand il intreb nu vrea sa-mi raspunda schimba subiectul as vrea sa fie mai direct cu mine si sa-mi zica totul despre el eu nu stiu ce sa mai fac sunt si fete in care ii spun iubitul meu scumpul meu etc... te iubesc mi-e dor de tine eu cand il intreb spune imi neaga totul si schimba repede subiectul voare de ce el chiar nu ma iubeste sau iubeste mai multe fete sau ma iubeste si ii place sa aiba mai multe fete voi ce ati spune de tot ce am scris eu aici ce ati crede. ajutati-ma va rog frumos? dau funda ...MS.

11 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Esti geloasa?laughinglaughing
lasa baiatul sa respirewinking

| Duhovnicul a răspuns:

1. Nu iti traiesti viata pe spatiul virtual ci in REALITATE.

2. Porcariile alea de site-uri "hai-pa", " feis-buc", "tuiter" sunt pentru socializare, ai sa vezi o groaza de adolescenti care intra si se imprietenesc cu necunoscuti, persoane cu care nu au nicio treaba uneori din alte judete sau chiar alte tari.

3. Daca sunteti de ceva vreme impreuna ar cam trebui sa il cunosti pe al tau incat sa iti dai seama daca umbla cu altele sau nu si daca poti avea incredere in el.

| Dan a răspuns:

Asa sunt baietii, mai dornici, vor cat mai multe fete.Lasa ii trece caldurile si o sa vezi cum vine la tine.Noroc! happy

| Ginuk explică:

Scumpo el are 19 ani...deja poate avea o relatie serioasa

| AnA_2669 a răspuns:

Eu zic ca nu te iubeste, lasa'l in pace. din moment ce e cu tine n ar mai trebui sa primeasca astfel de comm'uri. da, hi5 ul e o porcarie, dar totusi nu e frumos sa vezi chestii d'astea!

| sweetgirl_2938 a răspuns:

Poate vrea sa te faca geloasa, sar pur si simplu ii place sa umble cu mai multe fete, dar o sa se plictiseasca si de ele si o sa vada dupa aceea ca thu chiar il iubesti din tot sufletul, dar sper sa nu isi dea seama pre tarziu. Incearca sa vorbesti cu el pe subiectu asta chiar daca el chimba subiectu tu revino pe subiectul tau, dar nu in sacai cu aceacta tema, odata va trebui sa iti spunabig grin.Noroc!

| s4a a răspuns:

E perfect normal pentru un baiat de 14-16 ani (banuiesc) sa flirteze cu mai multe fete. E o varsta prea frageda pentru relatii serioase. Fetele sunt in general mai mature si mai devotate. Fa-ti si tu mai multi prieteni si vei vedea ce simte el fata de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca trebuie NEAPARAT sa mergi la scoala.macar clasele 1-4 sa le fac te implor...nu am inteles un cuvant din ce ai scris. Poate te puteam ajuta daca intelegeam ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fata 1 iubirea mea tot tinpul imi spune cea ce afcut in ziua respectiva si fra sal intreb si eu el e mereu el insusi cu mine si vrbeste cu respect tot tinmpul si mis pune cam iubeste nu ie jena so spuna si nici mie! 2dca bitu cu cre esti tu nu-ti spune mai nimica despre el si nu e deschis si te mite tot tinmpul pune phiciorul in prag si spune-i ori imi spui ce se intpla mai ai pe altcineva ori te prsec si dca nu-ti zice prsetel dca te iubeste cu adevr se va intcrce el la tine crede-ma stiu ce zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te iubeste adica uh czi ani- sori ai O. O auzi nre rost ste chinui asa vrbeste cu el si dca deviaza dela subiect re itrcete la el si spune-i sa nul mai schibe

| senchiu a răspuns:

Nu te iubeste