| anonima20000 a întrebat:

Bunakiss. Vreau sa ii fac o surpriza prietenului meu. Vreau sa ii fac striptis, dar nu stiu o melodie perfecta pentru asa cevasad. Idei? Dau fundita :X

20 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Joe Cocker - You can leave your hat on!
E cea mai celebră melodie de streaptease!
Succes!

| NickiMinaj a răspuns:

Soho Dolls - Stripper
Touch and Go- Would you go to bed with me
Slash - Beautiful Dangerous
Aerosmith-Crazy
Reamonn - She's so sexual ( preferata mea)

| Savy a răspuns:

Joe Cocker - You can leave your hat on, cea mai potrivita. In continuare poti lasa The XX - Intro (sau orice de la ei)

| nonny50 a răspuns:

Nu vrei sa fi si prietena mea? sa mi faci si mie un astfel de cadou?laughing glumesc desigur/...pai incearca Joe Cocker, cum s a mai spus! mi se pare cea mai potrivita.

| deniisa a răspuns:

Buna! mie cel mai mult imi place Cream - Prince insa poti incerca si Justify My Love - Madonna, Hot In Here - Nelly, Sex (I’m A) - Lovage, She’s Always In My Hair - D’Angelo etc. Sper ca te-am ajutat. :*

| SEXobeat a răspuns:

Simplu si la subiect Joe Cocker - You Can Leave Your Hat On

| SlaYeR92 a răspuns:

Old school happy Joe Cocker - You can leave your hat on!

| Dya_2611 a răspuns:

Chris Brown-Glow in the dark, se potriveste

| iauru a răspuns:

# "Eyes Without a Face" — Billy Idol
# "I'm a Slave 4 U" — Britney Spears
# "Buttons" — Pussycat Dolls
# "Closer" — Nine Inch Nails
# "She's Always in My Hair" — D'Angelo
# "Sex (I'm a)" — Lovage
# "Hot in Herre" — Nelly
# "Justify My Love" — Madonna
# "Cream" — Prince

imposibil sa nu-ti placa macar una

p. s imi place cum gandesti

| raresel a răspuns:

Sex bomb, candy shop...bafta si e foarte tare cadoultongue

| raresel a răspuns:

Sex bomb, in the closet, candy shop, foarte bun cadou

| alinutzzza a răspuns:

Buna. toata lumea ti-a zis de melodii clasice. dar straine. eu iti recomand Skizzo Skillz & Nicalai - Crima. e o melodie demna de dans provocator. sigur o sa-l innebunestiwinking

| EAElena a răspuns:

Stii si tu senzaţia euforica pe care ti-o poate da un inceput de melodie. De ce sa pui o piesa pe repeat, cand poti sa faci un intreg playlist. Daca se schimba melodia se schimba si felul in care te mişti. In plus, fiecare inceput de piesa te va face sa te simti si mai sexy. Ai grija ca playlist-ul sa fie unul lung. Cine stie cat timp vei dori sa-l tachinezi pe iubitul tau? Iti las aici o lista cu melodii:
1. Hess is more- „Yes boss"
Ritmul este lent, iar versurile soptite sigur îl vor tachina pe iubitul tau. Ii poti fredona „Yes boss…" în timp ce te misti suav pe acordurile acestei melodii.
2. Danity Kane- „Striptease"
Melodia are un nume sugestiv, iar ritmul sacadat al melodiei te va convinge sa o pui in playlist. Versurile seducatoare dau un impuls chiar si celei mai timide femei.
3. Madonna- „Justify my love"
Este considerata pe buna dreptate una dintre cele mai sexy melodii ale tuturor timpurilor. Imprumuta din erotismul divei atunci cand faci striptease pe aceasta melodie.
4. N.E.R.D- „Lapdance"
Melodia este extrem de provocatoare. Are un ritm care iti permite sa te desfasori, asa ca imbraca cea mai sexy lenjerie si da-l pe spate cu îndrazneala ta.
5. Prince- „Get off"
6. Soho Dolls- „Stripper"
7. Mya- „My love is like whoa"
8. Def Leppard- „Pour some sugar on me"
9. Toni Braxton- „Your makin' me high"
10. Fiona Apple- „Criminal"

| Spark10 a răspuns:

You can leave your hat on
Candy Shop
Straight to number one. cam astea happy

| RoDominikaNo a răspuns:

Uite doua super melodii care isi va face treaba impreuna cu tine... Tu doar mentine ritmul:Touch-Number one, Touch-Streapease! Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea incerca pe asta :

http://www.youtube.com/watch?v=oikw1jQuMnI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei streaptease adevarat fa pe o melodie adevarata. joe cocker - you can leave your hat on

| Iris_9206 a răspuns:

Exista melodia generica: nu stiu cum se numeste dar ti-o fredonez: ta na na na na na na na na na na na! Ma bucur ca te-am putut ajutabig grin.

| Iris_9206 a răspuns:

You can leave your hat on – Joe Cocker asa se numeabig grin