| IoAnaAa1234567 a întrebat:

Hello! Se apropie ziua prietenului meu si nu stiu ce sa ii iau sau ce surpriza sa ii facstraight face. plz niste idei, dar nu gen: stai toata ziua cu el... chiar am nevoie de ajutor.

3 răspunsuri:
| hackyy a răspuns:

Pai, noi nu avem de unde sa stim ce chestii ii plac prietenului tau, tu ar trebui sa stii mai bine ce cadou sa-i faci, ceva care sa-i reprezinte caracterul, daca face un sport sau ceva incearca sa-i cumperi ceva legat de acel sport. sper ca ti-am fost de ajutor, nu prea ma pricep la cadouri.laughing incearca si tu sa-l surprinzi cu ceva.

| panculetz a răspuns:

O sa-ti dau un sfat boon(asa cred)incearca sa ii faci o surpriza romantica sau sa ii cumperi ceva iesit din comun(ceva ce nu s ar astepta niciodata sa primeasca dl tine)o sa-ti dau un ex simplu care cred ca i ar placea:ia un buchet de trandafiri rosii(dupa varsta )fiecare trandafir sa reprezinte un an din viata luni (18 ani=18 trandafiri)si scrie-i cate un biletel in fiecare trandafir si pune-i in fiecare biletel cate un cuvant(alege o fraza sa fie exact cati trandafiri sunt)o sa ramana placut surprins pentruk toata loomea crede acest gen de cadouri sunt numai pentrufete. succces

| BlackStar2012 a răspuns:

Mama parca nu a mai avut lumea zile