| gina09 a întrebat:

Buna vreau sa imi schimb culoare camerei. mobila o am toata un maro mai deschis nu foarte. jaluzelele iar maro nu vreau sa le schimb ce culoare ar merge!?
funda
p. s scuze de categorie

3 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Eu am camera fetitei mele in albastru inainte o aveam roz dar nu prea a fost incantata, iar mobila o am albastru ca blugul si maro se vede ffff haios sa stii. fundita?

| gina09 explică:

Http://www.mobilierul-tau.ro/......p1145.html ceva dew genu mie culoare mobilei

| TipaSecsiii88 a răspuns:

Pai ar merge un mov nu foarte inchis sau un rosu deschis sau de ce nu un crem big grin imi dai fundita?