| AndraSt a întrebat:

Buna,vreau sa intreb pe cineva care cunoaste, va rog nu raspundeti daca nu stiti.Am intretinut pentru prima data relatii sexuale cu prietenul meu, acum o luna.Nu am avut dureri,nu am avut scurgeri de sange, absolut nicio senzatie de incomoditate.Nu am folosit prezervativ,el si-a scos penisul inainte sa ejaculeze si nu am ramas insarcinata.I-am spus sa nu il adanceasca pana la refuz si nu a facut-o,exista sansa sa mai fiu virgina, sa nu mi se fi rupt himenul?

Răspuns Câştigător
| EdiShadow a răspuns:

Teoretic nu mai esti virgina, practic ( eventual daca te duci la un medic, gen ca mama ta vrea sa vada daca mai esti si himenul nu este rupt, rezultatul o sa fie negativ, adica ca esti ) TEORETIC nu, pentru ca ai intretinut relatii sexuale, dar daca vrei sa arati cuiva ca mai esti " ii arati himenul nerupt " laughing))

7 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Virgina mod clar nu mai esti, iar himenul posibil sa nu se fi rupt daca nu a curs sange

| Emilian65 a răspuns:

Din moment ce ati intretinut relatii sexuale, nu mai poti fi virgina.

Răspuns utilizator avertizat
| missme99 a răspuns:

Nu mai esti virgina din nici un punct de vedere.
Nici la mine nu a curs sange si nici nu m-a durut.
Daca nu ti se rupea himenul, gen sa ai himen elastic, teoretic, trebuia sa te doara de fiecare data cand faceai sex.

| DeeLiTe a răspuns:

Se poate sa ai himen elastic, sau te-ai obisnuit cu senzatia de la masturbare.

| Crismac_Emilian_Adrian_1999 a răspuns:

Daca ai facut sex clar nu mai esti virgina!