| alina_iulia a întrebat:

Buna vreau sa ma sfatuiti daca puteti in problema urmatoare
eu m-am certat cu cea mai buna prietena a mea din cauza iubitului ei
se preupune ca cica eu ma dau la acest barbat ( are 20 de ani) iar prietena mea ma face cu ou si cu otet ca nu am eu dreptu sa ma bag intre ei poate m-as simti vinovata daca ar fi ceva adevarat dar sincer nu as face asa ceva il urasc pe iubitul ei asa cum nu am mai urat pe nimeni... iar ea crede ca dor finca arat mai bine ca ea, eu doresc sa ii iau ce iubeste ea mai mult

ce pot face sa sacap de toate chestile?

Răspuns Câştigător
| georgegs a răspuns:

Nu.mai.zi.nimic.de.el.si.spune.ca.nu-l.placi

5 răspunsuri:
| szandi a răspuns:

Daca iti e cea mai buna prietena ar trebuie sa te creada oh go on. dar cu prietenele astea oh go on euu am primit un bun sfat odata :" tu ca fata descarcate unui baiat. unui bun amic. niciodata o fata nu te va sfatui de bine. nu exista "Cea mai buna prietena ". du-te la un baiat happy iar in privinta celor 2. lasa. i. iesi cu ei cant ea te va chema. cu el... nu ar trebuie sa ai treaba. decat mici glume happy daca vrea sa inteleaga macar atat. prietena ta happy :*

| babyblue_8588 a răspuns:

Dar cum a ajuns ea la concluzia asta?straight face spune-i ca nu ar trebui sa va certati pentru un barbat si tu iti doresti ca ei sa fie impreuna in continuare si nu vrei sa le faci vreun rau.Si poate ar fi bine sa vorbiti toti trei sa lamuriti problema. Iar pentru ca nu arata mai bine ca tine tu nu ai nicio vina, dar ca sa-i arati ca ii esti prietena puteti sa va faceti impreuna un abonament la sala :*:*pwpppppp >big grin

| AlinSUNT a răspuns:

Impacativa si spune-i ca nu iti place de iubitu ei!(si sa nu se mai dea asa mare)rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| xXxDeeAxXx_5413 a răspuns:

Eu, in locul tau ia-si explica, cum ne-ai zis aici ca nu ai face asa ceva, si daca ti-ar fi o adevarata prietena te-ar crede...nu prea stiu ce sa zic.am patit si eu la fel dar mi-am gasit iubit si acum prietena mea nu mai zice nimic