| Biabia20 a întrebat:

Vreau să menționez că am 20 de ani și sunt căsătorită. Am avut ciclul menstrual în data de 17 mai și m-a ținut 5 zile, iar luna aceasta (Iunie) trebuia să îmi vină în data de 9, mi-a întârziat 2 zile iar azi mi s-a pornit însă e o cantitate mică și o culoare roz. Am dureri abdominale și sâni sensibili, am făcut 3 teste de sarcină toate diferite ca marcă, însă au ieșit negative.
Viata sexuală este neprotejată deoarece eu și soțul meu ne dorim foarte mult un copil.
Părere?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" eu și soțul meu ne dorim foarte mult un copil Părere?"

ne dorim și noi să fie ce vă doriți și voi

| Emilian65 a răspuns:

Daca va doriti un bebe, lucrati in continuare neprotejat si poate vine bebele mult dorit.

| Sofer a răspuns:

Lucrați în continuare. Însărcinată încă nu ești.