| monicaaaaaaaaa a întrebat:

vreau sa imi dati un sfat foarte important ...eu am fost cu un baiat si dupa ne-am despartit acum am aflat de la un amic foarte bun ca el in tot acest timp m-a placut si si eu l-am mai placut dar nu am avut curaj sa ii spun ...cum sa aflu ca el inca ma mai place?

2 răspunsuri:
| tinapapujik a răspuns:

Dupa gesturile lui,felul in care iti vorbeste,daca e indiferent sa stii ca ii place de tine dar nu vrea sa vezi asta, daca se intereseaza de tine, felul in care se poarta...etc

| DeEa_4814 a răspuns:

Pai ai putea s il intrebi direct p elhappy