| ratusca a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu cum sa aflu daca ma place. Pur si simplu ma pierd cand vorbesc cu el. un sfat?

2 răspunsuri:
| UninspiredName a răspuns:

Pune un prieten de'al lui sa il intrebe.pentru ca de obicei nu isi mint prietenii.si incearca sa te concentrezi.

| FunkyGirl_8450 a răspuns:

Poti sa pui o prietena sau un prieten de incredere sa vorbeasca cu el, sa il intrebe ca din intamplare, ce parere are despre tine. Trebuie sa ii arati ca esti stapana pe tine si cu capul pe umeri:d Incearca sa te relaxezi cand esti in preajma lui... No stress!happy
Incearca sa te simti bine si incearca sa comunici cat mai mult cu elbig grin