| Gumitzza5 a întrebat:

Buna vreau sa stiu ce parere aveti voi despre prietenul meu...Credeti ca m-a iubit? Va voi zice tot ce s-a intamplat pe scurt >:" Am nev de ajutorsad

In febrioare obisnuiam sa merg cu pietenul meu in prac.Intr'o zi a adus un prieten si eu o prietena.Prietena mea s-a combinat cu prietenu lui.(Mentionez ca eu deja ma indrgostisem de prietenu luisad ). A trecut o saptamana ei s'au despartit pentru ca era un pariuoh go on. Dupa scurt timp eu am fost f buna amica cu prietenu iubitului meu... Dupa 3 zile m-am despartit de iubitu meu. Apoi m-am bagat pe prietenu luibig grin. In febrioare ne'am vazut decat de 4 ori, el tot avea treabasad (asa imi zicea nu stiu daca e adevarat). De ultima oara cand ne'am vazut nu am pastrat legatura. Sincer am suferit dupa el 3 luni(am plans, nu ma mai intelegeam cu nimeni, nu mancam, nu facem nimic) Am cazut in depresie.Ieri ma bagat in lista si am vb mult pe mess zicea ca nu voria sa se desparta de mine, dar a crezut ca sunt suparata pe el, zicea ca nu ma mai sunat ca sa nu sufar eu sa sufere el mai mult. Culmea. a bagat-o si pe prietena mea dar zicea ca nu mai vea sa fie cu ea rolling eyes. Eu chiar asi mai vrea sa fiu cu el pentru ca il iubesc si ma doare inimasad... Ce parere aveti? Oare e adevarat ce zice? Un sfat va rog. Dau fundita!:X

Răspuns Câştigător
| denisuka1 a răspuns:

Cred ca vrea sa fie cu tine.Dar daca nu o sa te bagi mai mult in sufletzelu lui o sa-l pierzi.Pt ca din cate mi-ai zis tu se cam uita dupa prietena ta.Chiar daca nu mai e cu ea, continua sa o caute.Asta ei bine e un semn rau! Iar greseala ta e ca atunci cand vezi ca nu te suna, nu il suni nici tu.Nici macar un *** de sms nu esti in stare sa-i trimiti.Asa-i?tongueIn fine sper ca te-am ajutat. pupici

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu e adevarat eu cred ca isi incearca norocu cu care sa stea ori cu tine ori cu ea. nu e vb aici de sentimente adev din pacate.
sfatu meu e sa nu suferi pentru cineva care tine l tine deloc isi bate joc de tine si te foloseste. gasesteti un b de trebuie care sa te iubeasca cu adevarat(mai exista si o apara si l tine) distreazate invata bine l sc ia-ti haine misto invata sa razi fate frumoasa si increzatoare si nu lasa pe nimeni sa te calce in picioare. mi-am dat seama ca nimeni nu tine la tine cu adevarat acum cam toaqta lumea se foloseste. numai pune suflet la nimic sa nu suferiwinking

| euI a răspuns:

Daca tea ranit odata sigur o va face si a doua oara deci vrei din nou sa treciprin ce ai trecut?

| Vanyum a răspuns:

Interesanta poveste, urat din partea ta ca te-ai despartit de iubitul tau pentru prietenul lui, nu se face asa ceva, ma rog, parerea mea e ca nu e vorba de iubire aici ci de sentiment de atractie, probabil se simte singur si vrea sa fie cu cineva care sa ii tina companie pentru o vreme, acum tu sti, bafta

| ColaCuSupaIubesc a răspuns:

E un prostoh go on ...Lasa'l sunt sute ca elwinking Nul mai baga in seama, uital cine te face odata sa suferi te va face si a 2-oarawinking