| piticdulce a întrebat:

vreau sa stiu ce schimbari o sa fie dupca ce mi-am inceput viata sexuala?happy

3 răspunsuri:
| Summer a răspuns:

Pai schimbari nu o sa fie, decat faptul ca vei sti ce inseamn o relatie sexuala si ca nu vei mai fi virgin/a.

| piticdulce explică:

Pai am citit si eu la viata mea NICUhee hee stiu si eu cateva ceva.dar mi-am inceput viata sexuala de curand si ma bucura faptul ca am ramas cu baiatul alalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bre pitico bre, vazui ca te pricepi sa dai raspunsuri la intrebari despre sex, ce e cu intrebarea asta?