| Alexa200101 a întrebat:

Buna TPU
Daca mi-am inceput viata sexuala apar schimbari corporale vizibile
Sau este adevarata faza ca nu stiu ce se schimba la ochi si la sani?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu apare niciun fel de schimbare, decât dacă nu te apuci să îți schimbi dieta, stilul de viață etc. Sau dacă faci un bebe.

| Alexa200101 explică (pentru mihai69):

Am 16 ani cum pnm sa fac copii wtf :-)

| mihai69 a răspuns (pentru Alexa200101):

Simplu: nu folosești protecție! Dacă ai ciclu poți foarte ușor să rămâi gravidă, așa că... mare grijă!

| Alexa200101 explică (pentru mihai69):

Stiu si oricum o sa il omor daca se intampla asta laughing) pnm oricum el e logotnicul meu il omor eventual laughing)

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Alexa200101):

Atat preventia cat si protectia contraceptiva precum si determinarea perioadei fertile, bineinteles daca este posibila, intra in indatoririle femeii si nu a barbatului. Dar pentru a nu ajunge in situatia de a fi nevoita sa-l ''omori'', ar fi foarte bine sa incepi sa inveti si sa te informezi asupra modului si/sau a mecanismului prin care se produce procreerea. Multa sanatate!

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai linistita nu te prinde maica ta

| Violleta2022 a răspuns:

Singura schimbare vizibila cand incepi sa faci sex, este cand iti creste burta si sanii, din cauza unei sarcini.

| Emilian65 a răspuns:

Da, odata cu inceperea vietii sexuale apar unele schimbari corporale, unele vizibile, altele invizibile.

| H321G4U5 a răspuns:

Stai linistita nu se schimba nimic.