| Annonimuss a întrebat:

vreau sa stiu daca un baiat se poate dezvirgina cu o fata care nu maie ste >virgina

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

In majoritatea cazurilor baietii se dezvirgineaza cu o fata care nu mai este virgina, si invers.
Si asta pentru ca macar unul din cei doi trebuie sa stie ce are de facut.

7 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Sigur că da, nu contează asta.

| T4ny4 a răspuns:

N-are nicio legatura faptul ca ea e sau nu e virgina.Sau invers.De ce nu intri pe google sa te informezi? decat pe un site d-asta? te pup! Ai grija

| Vali96 a răspuns:

Daah normal. Tu esti genu de persoana care nu stie ce inseamna dezvirginarea.

| hkr a răspuns:

E chiar indicat.bafta.

| IdoL a răspuns:

Da normalbig grin

| Mihaellla a răspuns:

Sigur ca da...
P.S.: placerea va fi mai mare in aceste conditii.

| bettiebeaver a răspuns:

Bineinteles ca da, este chiar indicat happy