| Raluca206 a întrebat:

Vreau să aflu dacă mai sunt virgina. Ma pot dezvirgina chiar și cu "jucăriile sexuale"? Chiar dacă nu am avut vreun act sexual cu niciun băiat ma pot dezvirgina și cu? Adică nu vreau să apelez la vreun ginecolog.

4 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Himenul se poate rupe repede.te mananca? ce ai?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da, te poti dezvirgina cu jucarii sexuale

| mihai69 a răspuns:

Nu te dezvirginezi, dar de deflorat - e foarte simplu! Așadar, deși nu ai avut un act sexual cu un partener, e foarte posibil ca himenul tău să nu mai fie intact, dacă ai introdus obiecte și / sau degetele în vagin.

| Raluca206 explică:

Nu doar ca voiam sa știu cum pot să aflu dacă mai sunt virgina sau nu. Ca nu mi-a curs nimic.