| nuenimeni a întrebat:

Buna!
vreau sa stiu dc fostul iubit ma tot baga in seama...si cand e vorba de jucat carti o intreba pe colega mea de banca daca joaca carti si dupa aia ma baga pe mine in sema si ma inteapa cu degetu
fundia happy >:

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Daca te tot baga in seama poate ca inca ii esti draga

2 răspunsuri:
| lastride a răspuns:

Tine la tine, te place, de ce oare te poate baga in seama, dar faptul ca te inteapa cu degetul nu inseamna prea multe si ca te intreaba daca vrei sa joci carti, mare chestie, poate nu inseamna nimic, vorbeste cu el.

(Femeile astea, orice mic gest il tin minte si se gandesc la el zile intregi, intepatul cu degetul laughing )

| nuenimeni explică (pentru lastride):

Nu e doar asta dar am uiata sa mentionez mai sus ca vb si pe mess cu el..si mereu imi da nr lui :p