| alexandra6413 a întrebat:

Buna, tocmai m-am certat cu colega mea de banca, ...si nu vrea sa ne mai impacam pentru ca acum a gasit pe altcineva cu care sa stea, la mine in clasa toti se baga in seama mai mult cu colegul de banca si eu nu stiu cu cine sa stau! Toti au coleg de banca...nu stiu ce sa ma fac! Nu vreau sa stau singura si nu am pe nimeni..va rog un sfat ceva, Multumesc! -Scuzati categoria-

Răspuns Câştigător
| NRazvan a răspuns:

Simplu. In prima zi de scoala prinde cea mai tare banca, in spate si pe colt. O sa vin ca mustele la miere la tine colegii cand o sa vada ca nu ai coleg de banca.Asteapta o saptamana si totul se va rezolva, iar daca nu o sa ai coleg debanca macar o sa ai cea mai tare banca din clasa. P.s. sa stii ca e frumos si singura in bancawinking

Răspuns utilizator avertizat
| NRazvan a răspuns (pentru alexandra6413):

Atunci inseamna ca a venit momentul sa-ti faci prieteni noi. Sa nu te rezumi la un singur prieten, eu sunt convins ca vei reusi si ca o sa ai un nu coleg/colega de banca super. Nu lasa un lucru atat de minor sa te doboare.

Răspuns utilizator avertizat