| maria_5906 a întrebat:

vreau sa va intreb ceva...

cand esti insarcinata si faci s*x se intampla ceva?

cel mai bun rasp primeste funda.

mersi.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu se intampla nimic.Medicul o recomanda chiar, cu exceptia ultimelor doua saptamani ale sarcinii cand ar putea provoca o nastere prematura.Bineinteles vor fi evitate pe tot parcursul sarcinii miscarile prea bruste si brutale.In rest, nu exista nici o problema.Sarcina nu e o boala! Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| alinac a răspuns:

In mod normal nu.dar daca existe probleme existe probleme cu sarcina medicul ginecolog iti va spune.

| rocky_3609 a răspuns:

Mai maria nu mah poti fara s=x nici macar pana esti insarcinata, vrei sa-ti iasa copilu cu un penis crescut in cap sau vrei sa iasa sugator/oare.depinde de specimen