| Norela_1971 a întrebat:

Vreau sa intreb daca faci sex cu prezervativ, fata nu ramine insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Zozoleparfumath a răspuns:

Draga meahappy in principiu nu, nu se poate, sunt cazuri in care se poate rupe prezervativul dar e imposibil sa nu observi pentru ca baiatu simtebig grin. Daca se intampla sa se rupa si a ejaculat in vagin atunci da fuguta la farmacie si cumpara pilula de a doua zi, asta in cazul unei sarcini nedoritebatting eyelashes. Si stai linistita ca daca stii perioada fertila, poti face sex fara griji si neprotejat!happy

8 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Normal ca nu ramane pentru ca tipul se termina in el... daca se rupe poti ramane foarte usor daca esti pe ciclu nu poti ramane deci sansele sunt fffff mici maxim 99%winking

| RAY a răspuns:

Nu ramane

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Cam asta e şi ideea.Deşi nimic nu e sigur 100%.

| hellaw a răspuns:

No.

| AlinaEremiaFan a răspuns:

Pai in general nu.dar se poate daca prezervativul nu e bun, e posibil sa ramana...deci eu zic sa incerce si cu pilula de a doua zi, adica sa le folositi pe amandoua. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| SelenaLuna a răspuns:

Nu ramane. Exista si sansa sa se rupa prezervativul si sa iti dai drumul in ea si sa ramana.

| Vlad_Coste_1991 a răspuns:

Nu exista nici o metoda 100% sigura insa este ma sigur cu prezervativ decat fara.

| Norela_1971 explică:

Va multumesc de ajutor!