| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva. Voi dupa ce v-ati desparitit de fostul prieten si ati stat un timp singuri stiu si eu vreo 2-3 luni thinking sau 6 zic asabatting eyelashes. V-ati mai impacat? Credeti in a doua sansa cu cel pe care te-a ranit? Credeti ca daca fostul prieten va spune sa il lasati in pace si pe urma tot el va cauta inca mai tine la voi sau va iubeste? Eu nu stiu ce sa mai cred de fostul meu prieten. inca tin la el dar parca... nu stiu. nu vrea. cateodata imi spune sa nu il mai caut ca nu ma mai place si asa dar dupa aia tot el vine si mi spune ca vrea sa ne vedem si asa pe din colo. ce sa cred? nu mai stiu. Nici el nu stie ce vrea. Mi-a spus o prietena ca tot de mine vorbeste si asa cand vine vorba de mine in discutii si eu nu sunt imd imi ia apararea. Nu stiu ce sa mai cred. Cand incerc sa trec peste iar vine straight face love struck. CE sa fac?

1 răspuns:
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Da,eu am facut asta cu unul de vreo 6 ori laughing
Doar ca povestea mea s-a terminat mai trist dupa 9 luni.
Eh, pai nu stiu. intreaba-l direct de ce se comporta astfel.inainte voia sa scapede tine,iar dupa o perioada tot la tine vine? daca zice ca a fost naiv si ca a gresit,mai este posibilitatea sa fi ramas fara adepte happy,Cere-i ajutorul in situatii mai dificile(ti-a murit musca,nu stiu.), iar daca iti este alaturi chiar tine la tine, daca nu, profita