| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb din nou.
Este vorba tot de acel baiathappybatting eyelashes. Mi-a zis sa il caut sa vad ce imi va iesi happy sh a zis ca vom merge la un suc dar inca nu ne-am dus. Ma place?
Tot vb prin mesaje de la un timp incoace sh imi da mesaje asa ni big grin din cand in candhappy... Il plac foarte mult.
El ma place daca imi zice sa il caut?
Sau daca nu prea imi trimite mesaje dar vb cu mine cand ne vedem asa pe strada.
Ce inseamna?
Ma place sau nu?
sigh ajutati-ma:*

4 răspunsuri:
| loredanasweety6 a răspuns:

Nu te place ca pe ce vrei tu, te place doar ca pe o amica. incearca-ti norocul si intreaba-l direct daca si el te place. bafta

| Minnie_8038 a răspuns:

Ideal ar fi sa te caute el. dar totusi. daca iti zice sa il cauti si asa. inseamna ca ii face placere prezenta ta si nu ii esti indiferentaa. Convinge-te ca merita, si spune-i ce simti pentru el.mai pe ocolite. Daca va fi curios sa afle mai multe, inseamna ca te place. Bafta

| Liquify a răspuns:

Astea sunt semne de amicitie. Cel mai sigur e sa-i zici ca il placi happy.

greece12
| greece12 a răspuns:

De placut te place,dar inca nu asa de mult cat iti doresti tu.
Fii vesela,prietenoasa,ajuta-l sa se hotarasca,sau incearca sa-i devii amica si pe urma sa intorci lucrurile in favoarea ta.
Deocamdata, e nehotarat sau timid, chiar daca te place!