| Bubbles a întrebat:

E un baiat pe mess si mie imi place ca el e singurul baiat care fosrbeste cu mine de fiecare dat cand il intreb ce face si as vrea sa vb cu mine si ptim mesaje ca imi place mie sa vb prin mesaje dar vreau sa ii cer nr de tel fara sa creada ca il plac cum sa il intreb asa mai p ocolite?

Funda; x

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Aş "fosrbi" şi eu cu tine dacă aş pricepe o iotă din ceea ce scrii.
Reformulează pe româneşte, te rog.

| gigiro a răspuns:

Pai ce sens are? Daca tot o sa-i scrii(ai grija sa nu-i scrii cu atatea greseli ca pe TPU), tot isi va da seama ca tii la el.Mai bine spune-i direct dar discret ca-ti face placere conversatia cu el si lasa balta trucurile astea ieftine.

| BlueHusky a răspuns:

Nu imi gasesc telefonul... imi dai si mie un apel?

| Bubbles explică:

Scuzati scriam repede vorbeste* si prim*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca ti-ai pierdut tel prin camera sa iti dea un bip sa il poti gasi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i direct si punct. O intrebare de curiozitate: cati ani ai?happy