| malenikaia99 a întrebat:

Buna,vreau sa va povestesc o istori din viata mea, cu aproximativ 3 luni in urma am inceput sa vorbesc cu un baiat pe net.am vorbit timp de o saptamania pe net. apoi am iesit de 2 ori.(o data el ma petrecut acasa.o data a venit si m-a luat cu maisna lui de la ore si m-a adus acasa.)apoi el a fost nevoie sa plece peste hotare pentru 2 luni.aceste 2 luni vorbeam pe net in fiecare zi, desi erau momente si zile in care credeam ca nu va mai fi nimic intre noi.lucrurile sau schimbat intr-o zi in care am inteles ca ii este dor d emine si vrea sa ma vada.el a venti acum o saptamina.cind a venit in tara nu mi-a spus, a dorit sa-mi faca supriza probabil.aceste 11 zile decind este aici ling amine.am iesit de 6 ori.ne primblam, ne tinem de mina, ne sarutam. si deasemnea vorbim.este foarte grijuliu(ma certa daca nu ma imbrak bine(ieri cind am iesit imbraca subtire doare sa ma trimita acasa sa ma imbrak,insa eu nu m-am dus.,.si el mi-a dat cofta sa). deasemnea deseori cind ii spun c ama doare ceva sau am vreo probleme,mereu este ingrihorat de acesta).cu toate acestea el nu mi-a spus niocodata ca suntem intr-o relatie, ca sunt prietena luii, sau ca simte ceva pentru mine.nu inteleg de ce tace?! IMi spune cineva daca el este serios cu mine sau pur si simplu se foloseste? VReau sa stiu paririle dintr-o partee. vreau sa stiu cum arta dintr-o parte :realati anoastra de acum.mersy aticipat:*ajutati-ma va rog cu sfaturii:*:*:*:*

5 răspunsuri:
| SoRyNeScku a răspuns:

Ar trebui sa mai treci pe la scoala!

| malenikaia99 explică (pentru SoRyNeScku):

Merg regulat la scola.sunt eminenta, invatzdoar pe 10)asa ca nu ai ce imi spune tu mie pe unde trebuie eu sa trec, ca altfel o sa-ti spun eu tie unde trebuie sa te duci)

| karsivan a răspuns:

Hei, este clar ca esti prietena lui, ai rabdare nu toti declara dragoste asa din prima, poate se gandeste cum va fi cu voi im viitor, asa ca da-i timp si bucura-te de ce ai momentan.

| malenikaia99 explică (pentru karsivan):

Ma gindesc si eu asa, mersy mult:*

| MetalHead04 a răspuns:

Si eu tac, dar iubesc, care-i problema?laughing